ThE LiFeRp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Liferp

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nami Tsukushi

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Nami Tsukushi
Karakter Yaşı: 17
Karakter Mesleği: Lise 3

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:13 pm

Bu ev küçük bir ahşap japon evidir.Bulunduğu yer Ukime-Senseinin evinin yan tarafıdır.2 katlıdır ve sadedir.Giriş tarafındaki bahçede birbirinden güzel çiçekler ve küçük bir havuz bulunur.Yanında ahşaptan sandalyeler ve masalar vardır.Evinin arka tarafındaki bahçesinde keman çalar.Bahçede yemyeşil çimenler ve yerlerde Ukime-Senseinin bahçesinden düşen sakura çiçekleri vardır.Burası ona huzur verir.Her sabah cadde Naminni kemanının nahoş sesiyle uyanır.Evin ilk katında mutfak ve oturma odası vardır.Oturma odasının görüntüsü bir ingiliz evini andırır.Duvarlar beyaz ve Chopin gibi müzisyenlerinplakları bulunmaktadır.Küçük bir camlı dolapta aldığı plaketler,ödüller bulunmaktadır.Koltuklar sadedir.Sehpa beyaz ve altın rengi boyalarla desenlenmiştir.Naminin mutfağında ünlü fransız ve ingiiz yemekleri pişirilir.Çay fincanları ve çay bardakları özel porselendendir.Üst katta bir müzik odası vardır.Burada eski bir gramafon,piyano,trampet,flüt,çello ve keman bulunmaktadır.
Bu odanın bir duvarında büyük bir kütüphane bulunur.Burada müziğin tarihçesinden ilk çıkan plaklara kadar herşey vardır.Karşıdaki bir dolapta bütün klasik müzik eserleri yer almaktadır.Nami onları bulmak için aylarca uğraşmıştır.Naminin odası büyük ve geniştir.Yatağı çift kişiliktir.Yatağın başucunda meleklerden oluşan altın kaplama yatak başlığı bulunur.Yerdeki halı özel dokumadır.Dolabı bej ve üstünde altın rengi boyalarla süslemeler bulunur.Nami kıyafetlerini değiştirmeyi çok sever.Evin içinde beyaz ve kısa bir elbiseyle dolaşır.Naminin banyosu büyüktür.İçeride bembeyaz bir küvet vardır.Muslukları altın kaplamadır.Özel sabunları ve duş jelleri bulunur.Küvet her zaman doludur.Suda gül yaprakları bulunur.Naminin bahçesinde özel yaptırdığı açık hava banyosu da bulunmaktadır(animelerde görünen kaplıcalar gibi taşların ortasındaki termal su)Açık hava banyosunda okuldan geldiğinde veya okula giderken girer.Evinin etrafında demir süslemeli çitler bulunur.Naminin evinden gelen müzik sesleri o kadar etkileyicidir ki kimse ona geceleri bile kapamasını söylemez.Yoldan geçenler durup onu dinler.
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:33 pm

Nami sabahın erken saatlerinde uyanmış ve yatağından kalkmıştır.Yavaşça aşağı kata inerek mutfağa girmiştir.Kendine fransız usülü kahvaltı hazırlamıştır.Yaptığı yemeklerin kokusu tüm mahalleyi sarmıştır.Yemeğini yer ve yukarıdan kemanını alarak bahçeye iner.Ukime-Senseinin bahçesinden gelen sakura çiçekleri etrafında uçuşmaktadır.Eline zarifçe hareket ettirerek Ave Maria şarkısını çalar.Çok ünlü kemansitler bile ona Ave Maria adlı parçayı sahibinden bile iyi çaldığını söylemişlerdir.O bu şarkıyı çalarken kendinden geçer ve kendini uçuyor gibi hissederdi.Bu şarkıyı ne zaman çalsa aklına Ukime-Senseinin flüt çalışı aklına gelirdi.O etkileyici ses onu hayatında hiçbirşey kadar etkileyemezdi.Mahalle sakinleri uyanmış ve mzüik sesine doğru gelmekteydiler.Hepsi çitlerin kenarına toplanmış Namiyi izlemekteydiler.Nami gözleri kapalı etrafındakilerden habersiz kemanını çalmaya devam etmekteydi
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 2:22 pm

Nami herkesin kendisine baktığını farkederek içeri koşar.Çok utanmıştır.Kalabalığın dağıldığını görünce odasına çıkar ve kıyafetlerini giyer:
Nami Tsukushi Anime-girl-2895
Eline flütünü alarak mest edici bir şarkı çalmaya başlar.Flütü ona Ukime-Sensei sevdirmiştir.O günden beri sürekli flüt çalarak kendini flüttede geliştirmiştir.Ses Ukime-Senseinin evine kadar gider.Nami flüt çalmayı keser ve camdan bakar.Ukime-Senseinin hala uyuduğunu görünce rahatlar.Masasının başına geçerek bir mektup yazar.Amacı pazartesi günü Ukime-Senseiye mektubu verip onu sevvdiğini açıklamaktır.
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:39 pm

Nami mektubu bitirmişti.Onu masasınınn üstüne koymuştu.Cama yaslanıp uykusundaki Ukime-Senseiyi izliyordu.Saçları önüne düşmüş ve yüzüne ışık vurarak uyuyordu.Nami içinden"Ona hergün bakabiliyorum.Ancak ona onu sevdiğimi söyleyebilecekmiyim.Oa mektubu verebilecekmiyim?Hiç sanmıyorum.Ben ne güzel nede iyi biriyim.Diğer kızlar kadar şansım olmaaybilirde.Sonuçta Lisenin en havalı 3 kızı çıkma teklifi etmişti.O mükemmel biri.Belkide kendisi gibi bir profösörle veya onu hakkeden iyi biriyle olmalıydı.Ona bu mektubu vermemeliyim."dedi ve ona tekraar baktı.Duyulabilecek bir sesle:
-O bir bishounen iken ben neden bishoujo değilim(bishounen güzel erkeklere bishoujoda güzel kızlara denir),dedi
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Junai Ukime 純愛 憂き目
Karakter Yaşı: 20
Karakter Mesleği: Edebiyat Öğretmeni (Şehirdeki Tek Öğretmen)

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:14 pm

Ukime, Nami Chan'ın evinin önüne gelmiştir. kapıyı çalar. içeriden bir müzik sesi geldiğini duyunca biraz daha güçlü çalar. hâlâ açılmayınca kibar ama yüksek bir ses tonu ile
Nami Chan... Kapıyı açar mısın? Benim Ukime Sensei...
seslenir.
257

En son Junai Ukime tarafından Perş. Tem. 23, 2009 11:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://masterlin.bplaced.net/
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:17 pm

Nami elinde flütüyle kapıyı yavaşça açar.Karşısındakinin Ukime-Sensei olduğunu görünce flütünü düşürür.Eğilip yerden flütünü alır.Kıpkırmızı olmuştur.Kısık bir sesle:
-Sensei içeri..girermiydiniz? dedi
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:21 pm

Ukime bu Geleneksel bir kıyafet giyinmiştir.
Nami Chan'ın kızarıklığını heyecanına bağlar. çünkü çoğu insan öğretmeninin kapısını bir arkadaş edası ile, hele bu saatte çalmasına alışık değildir.
Rahatsız ettiysem özür dilerim Nami Chan. şey... benim bir huyum vardır bilirsin... bir kitap ya da manga okudum mu, onu birine tavsiye etmeden duramam. en son okuduğum mangayı da sevebileceğini düşündüm. bir de hazır gelmişken biraz sohbet ederiz. yıldız öğrencim ile okul dışı sohbet etmek isterim.
bunu söylerken Ukime çok kibar bir ses tonu kullanıyordur. ve ayrıca normalde de herkes onun düzgün ve kurallı konuşmasına hâyrandır.
648
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:42 pm

Nami başını eğerek:
-Olur,der
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:52 pm

Ukime oturur. ardından çantasından Genshiken'in 9 cildini de çıkartır.
Nami Chan, bu mangayı öneririm size. otaku ve okul çağındaki insanları anlatıyor. senin de anime ve mangalara karşı ilgin olduğunu bilmediğimi sanma...
cümlesi bittikten sonra hoş bir gülümseme atar.
Ukime genç olmanın verdiği avantaj ile öğrencileri ile anlaşabildiğini düşünmektedir.
içinden
Acaba ona benim hakkımda ne düşündüğünü sormak için bu yöntemi mi kullansam. evet, o tarz bir şeyi söylemez. ama en azından benim için kötü düşünüp düşünmediğini öğrenirim.
sonra Nami Chan'a seslenerek:
Nami Chan... her ne kadar sizlere yakın olmaya çalışsam da öğrenci gözü ile göremiyorum hiç bir şeyi. acaba sen ve okulun kalanı benim hakkımda ne konuşuyor?
yani benim hakkımdaki görüşleri ne?
Hafif utangaç bir ses ile sorar. çünkü daha önce hiç bir öğrenciye böyle bir soru sormamıştır.
sonra ekleyerek:
ııı,.. şey... ne olursa olsun doğru söyle ama...
birden telefon çalar. telefonun melodisi "Onmyouza" Grubundan "Kureha" adlı şarkıdır. telefon açan kişinin kim olduğuna bakar, ve hemen çağrıyı reddeder.
Önemli biri değil. Sadece Hinori Sensei. Bana 2 gün sonraki sınavları hazırladın mı diye soracaktı. her halde meşgul olduğumu ya da hazırladığımı anlamıştır (gülümser).
Neyse... Sorumu tekrarlamama gerek var mı?
1383
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:56 pm

Nami kızardı ve ellerini birleştirerek başını eğdi:
-Siz..İyi..birisiniz....Ukime-Sensei.Nazik ve cömertsiniz.Ayrıca bishounensiniz.Kızlar tarafından çok seviliyorsunuz.Benimde....En sevdiğim...öğretmenimsiniz,dedi
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:05 am

Teşekkür ederim, Nami Chan. anlaşılan hakkında olumsuz düşünülen bir öğretmen değilim. sevindim. ayrıca favori öğrencimin, favori senseisinin ben olduğumu duyduğuma sevindim. bu arada tuvalet nerede...
sorusunu tamamlamadan Nami parmağı ile yukarıyı işaret etti. Ukime hemen yukarı çıktı. birden Nami Chan'ın odasının kapısının açık olduğunu fark etti. içeri göz atmak için girdi. masada özenle yerleştirilmiş bir mektup buldu. mektupta aşağıdakiler yazıyordu:
Sensei nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum.Bu benim için çok utanç verici.Ben sizi....Seviyorum.Ancak öğrencinizim.Bu sizin iş ahlakınıza aykırı olduğu için söyleyemedim.Diğer kızlar gibi reddedileceğimi biliyorum ama yinede sizin bunu bilmek isteyebileceğinizi düşündüm.En azından bunu okuyorsanız artık durumdan haberdarsınız.Umarım beni anlayışla karşılarsınız.
Nami TSUKUSHİ

Ukime hemen bunu aldığı konuma koyar. aşağı iner.
Nami Chan, Ben artık gitsem iyi olur. bu kadar geç saatlere kadar burada kalmam yanlış anlaşılabilinir.
kapıya doğru yönelir.
1071
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:07 am

Nami kıpkırmızıdır.Başını evet anlamında sallar ve Senseiyi uğurlar.Sonra flütünü tekrar alarak bahçeye çıkar.Büyüleyici bir şekilde "morning"adlı parçayı çalar.Sanki etraftaki çiçekler tekrar açmış gibidir.Bahçe onun güzelliğiyle süslenektedir
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:10 am

Ukime eve yürürken içinden:
Demek onun da duyguları benimki gibi... hayır... onunki daha fazla. ben daha kendimden emin bile değilim... ama harika biri...
eve varır.
185
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:12 am

Nami yukarı çıkar ve mektubunu görür.Bakar ve onu vermekten vazgeçer.Az evvel Ukime-sensei ona favori öğrencisi olduğunu söylemişti.Eğer bunu yaparsa Ukime-Sensei ondan nefret edebilir ve konuşmayabilirdi.Bu yüzden öğrenci olmak daha iyiydi.FEline kemanını alarak bahçeye indi.Kemanını çalıyordu.O kadar romantik bir şakıydı ki insanın bakarak bile aşık olası geliyordu
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:24 am

Nami şarkıyı bitirdiğinde kendisine dikkatle bakan Ukime-Senseiyi görür.Başını eğer.Kızarmııştır.Ne yapacağını şaşırır.Bir oraya bir oraya gider.Nereye gideceğini şaşırmıştır.Açık hava banyosunun yanından geçerken ayaağı takılır ve düşer.Bacağı kanamaktadır.Kemanının korumak için taşa doğru düşmüştür.Kemanına sıkıca sarılmaktadır.Kemana hiçbirşey olmamıştır.Kısık bir sesle:
-Tanrıya şükür...der
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:25 am

Ukime birden Nami Chan'ın bahçesinin önünden geçer.
Merhaba Nami Chan.
Ben bara gidiyordum.

Birden Nami Chan'ın düştüğünü görür.
İyi misin Nami Chan?
187
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:28 am

Nai kemanını sıkıca tutarak:
-İyiyim hiçbirşeyim yok,der ama yine kıpkırmızı olmuştur.
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:32 am

Ukime gülümseyerek.
Tamam o zaman... bu arada yarın okulda görüşürüz Nami Chan... Senin ödevinden umutluyum, güzel bir sunum bekliyorum.
der ve gider.
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:38 am

Nami Ukime gitikten sonra yavaşça ayağa kalkmaya çalışmıştır ama sağ bacağı çok acımaktadır.Sürünerek içeri girer ve bacağının şiştiğini görür.Sol koluda şişmiştir ve mosmordur.Telefonunu arayarak ailesinin özel doktoru olan Kimitarou-senseiyi arar[sensei hemn doktor hemde öğretmen demektir)arar.Kimitarou eve varır kapı açıktır.İçeri girere ve yerde yatan Namiyi birşey sormadan muayene eder.Kısık bir sesle:
-Kolun ve bacağın çatlamış.Şimdi gidip alçıları alıp geliyorum...arabadan,dedi ve alçıları getirerek onu sardı.Nami hiçbirşey demiyordu.Canı çok acıyordu.Kimitarou onu sarmış ve odasına çıkarmıştı.Nami zorlanarak yatağına yattı ve:
-Teşekkürler Kimitarou-san ,dedi Kimitarou evden gitmişti.Naminin canı çok acıyordu.Hala Ukimenin odasını görebiliyordu.Ukime-Senseinin odasını gördü.Gözlerini kapayarak o acılı haliyle gülümseyerek:
-İyi geceler Ukime-Sensei,dedi
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 10:45 am

Nami sabah acıyla uyanır.Kolu ağrımaya başlamıştır.Ayağa kalkar ve çantasını hazırlar.Kıyafetlerini giyer ve çantasınıda alıp yavaşça aşağıya iner.Kendine yemek hazırlayamadığı için yemek yemeden okula gider.Kız arkadaşlarıyla yolda karşılaşır ve kızlar ona okula giderken yardım eder.Sınıfa girince herkes ona ne olduğunu soruyordu.Namide"merdivenlerden düştüm"diyordu.Sırasına geçti ve oturdu.İlk ders edebiyattı.
Out:Devami lisede
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:53 pm

Ukime, Nami Chan'dan aldığı anahtar ile kapıyı açar. Nami Chan'ı koltuğa oturtur.
ben de en iyisi seninle kaliyim. seni hem bir öğretmen, hem bir komşu, hem de bir arkadaşın olarak yalnız bırakmam doğru olmaz.
ayrıca neden derste yüzün kızarmıştı
(aslında bunun cevabını biliyordur...)
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:54 pm

Nami kızararak:
-Bacağım acıyordu ondan,diyerek saçmalar
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:57 pm

Nami Chan... (diyeceğinden vazgeçer.)...bu kitabı okuyacak mısın?

içinden
şimdi ona onun beni sevdiğini bildiğimi, ve benim de onu sevdiğimi söylemem doğru olmaz.

sonra ekleyerek
Bir de bir derdin var ise paylaşmak ister misin?
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:59 pm

Nami biraz duraksar.Gözlerini kapar ve düşünür.Kısık bir sesle:
-Bunu size anlatabileceğimi sanmıyorum
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Nami Tsukushi Empty
MesajKonu: Geri: Nami Tsukushi   Nami Tsukushi I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:01 pm

Ukime, Nami'ye dönerek:
Sınıfta bir senseiden hoşlandığını belirtmiştin. hangi sensei? ama söylemek istemiyorsan sorun değil.

duraksar.

Aslında benim de hoşlandığım bir kız var. fakat ona nasıl açılacağımı merak ediyorum...

Nami Tsukushi
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Nami Tsukushi