ThE LiFeRp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Liferp

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chic restaurant*

2 posters
YazarMesaj
harmonywatson

harmonywatson

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:39 pm

burada ye iç tıkın..ama daha özel günler içindir..şık ve güzel bir yer..
harmonywatson

harmonywatson

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Geri: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:46 pm

harmony chic restauurant'a doğru ilerledi ve daha önceden rezerve ettiği cam kenarındaki masaya oturdu..buranın manzarası cok güzeldi..burası cok şık bir yerdi ama baya pahalıydı..harmony buraya ancak ara sıra gelebiliyordu..ve bugün cok özel birini bekliyordu..hayatındaki en özel ve en değerli kişiyi..kuzeni lalayı..lalayla harika bir yemek yiyecekler ve sonrasında biraz dolaşacaklardı..dersler yüzünden pek görüşemiyorlardı..tatilde bile okul ek dersler cıkarıyor ve sanki bu iki kızın buluşmasına engel olmaya calısıyorlardı..ama nihayet bugün görüşeceklerdi..harmony nin yanına garson geldi..bu özel gün için martini yle şarap ısmarladı harmony..lala kırmızı şarabı cok severdi..harmony lalayı beklemeye basladı ve gözlerini geniş kapıya yönelttiğinde yine cok şık,harika giyimi, maşalı uzun kızıl saçlarıyla insanı büyüleyen biricik kuzenini gördü..lalayla birçok ortak ynleri vardı..2si de bakımlı olmayı cok severdi..lalaya doğru döndü ve elini kaldırdı:
-Lala!!burdayım canım!

988
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Sakura Lala
Karakter Yaşı: 14
Karakter Mesleği: Öğrenci-Lise 1

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Geri: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:50 pm

Lala kapıdan içeriye girince gözüyle masaları taradı ama kuzenini göremedi. o sırada kendi adını çağırdıklarını duydu. sesin geldiği yöne döndü. harmony oradaydı. hızlı adımlarla onun yanına gitti.
selam qzy! sonunda buluşabildik ha.. bu kadar pahalı bir yerde buluşmasak da olurdu gerçi.. neyse..
http://thebleacher.turkforumpro.com/
harmonywatson

harmonywatson

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Geri: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:58 pm

harmony lalaya seslendi ve lala gülümseyerek ona doğru gelmeye başladı.
selam qzy! sonunda buluşabildik ha.. bu kadar pahalı bir yerde buluşmasak da olurdu gerçi.. neyse..dedi..
harmony gülümsedi ve,:
burası özel günlerimiz için..kaç gündür görüşmüyoruz çok özledim seni..bugün kesin özel bir gündür diye düşündüm buraya getirdim seni..zaten ben getirdim hesabı ben ödeyeceğim..sora bunları söylerken hesap konusunda lala hayır anlamında basını sallıyordu ki, harmony engel olmak için sözlerine devam etti..
yine cok şıksın bugün..elbiseni soldaki mağazadan mı aldın? bugün sabah oraya gittim de orada gördüm aynısını..alcaktım ama cüzdanımı evde unutmuşum..Sad bilirsin kesin bir sorun cıkar bende..saçların cok güzel görünüyor canım..maşa cok yakısıyor sana..duyduğuma göre okulun bütün lise1leri seninle cıkmak için çabalayıp duruyorlarmış..işte benim canım kuzenim!!ne kadar harika,mükemmel, güzel bi kuzenim var benim..cok şanslı hissettim şimdi kendimi..dedi sora ve o sırada şarapla martini niin geldiğini gördü..

1082
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Geri: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 6:12 pm

Lala gülümsedi.
bu kadar çok lafı nasıl bir arada söyleyebiliyorsun?
Lala kapıya bakınca hala sınıf arkadaşlarının beklediğini gördü.
bütün gün benim peşimde dolaştılar..onlar için üzülüyorum aslında..
harmonywatson

harmonywatson

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Geri: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 6:23 pm

evet, senin peşinde dolaşmak zor olsa gerek,değil mi benim canım kuzenim? bak şimdi ben de acıdım onlara canımdedi ve bir kahkaha attı harmony..
lala da gülümsüyordu..
onları da çağıralım istersen? bize biraz eşlik ederler..ha? ne dersin canım, nasıl olur ? beklemesinler seni öyle kapıda..dedi harmony..yoksa lala endişelenebilirdi..yani en aızndan harmony öyle düşünüyordu..lalaya döndü ve cevabını bekledi..

453
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Chic restaurant* Empty
MesajKonu: Geri: Chic restaurant*   Chic restaurant* I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 6:33 pm

ben de bunu demeni bekliyordum! dedi ve kapıya dönüp onlara gelmelerini işaret etti. hepsi birden içeriye doldular. masaları birleştirip oturdular.
bu benim biricik kuzenim harmony. ona hayatımdaki her şeyden daha çok önem veririm. tabii bir de kankam misty var. o ikisi benim için her şey demektir..
Lala gülümsedi.
Lala önündeki kadehi aldı ve şarabı yudumlamaya başladı. sonra yüzünü ekşitti.
uhm..bunu sevmedim..sake var mı? bir sake lütfen!!
Lala garsondan bir şişe sake getirmesini istedi. Lala gelen şişeyi hemen içmeye başladı. hayatında sake ve kakaolu dondurma kadar sevdiği bir yemek yoktu. akşama kadar içebilrdi.

Chic restaurant*
1 sayfadaki 1 sayfası