ThE LiFeRp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Liferp

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sakura Lala

5 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Sakura Lala
Karakter Yaşı: 14
Karakter Mesleği: Öğrenci-Lise 1

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 8:31 pm

Lala evinde tek başına kalıyordur ailesi başka bir şehirdedir ve lala'yı okuması için buraya göndermişlerdir. Lala'nın bir çok eşyası olduğu ve büyük şeylerden hoşlandığı için kocaman bir evi vardır ve burada yalnız kalıyordur. evde her şey vardır. Ancak Lala'nın odası diğer bütün odalara bin basar.
Odamdakiler:
-kocaman bir müzik seti
-bir piyano
-elektro-bas-klasik gitar(hepsi ayrı yane )
-iki kapısında boy aynaları olan bir gardırop.
-iki kişilik bir yatak( rahatına düşkün biriyim Cool )
-üstünde masa lambası,siyah-mavi ve pembe renklerde göz kalemi, simli-pembe oje, pembe parlatıcılı bir ruj, resim çizmek için A3 kağıdı ve kalemler olan bir masa.
-ona monte edilmiş kitaplığı ve üzerinde son model bir laptopu ile bir masa daha.
-posterler için ayrılmış bir duvar ve posterlerin ortasında bir pano(üzerinde bir sürü resim var)
-ve daha bir sürü şey..
Evimin resmi:
Sakura Lala 5ldxg5

Bir sürü balkonu vardır. ön ve arka bahçeleri özenle çiçeklendirilmiştir. evin ön tarafında iki tane balkon üst üstedir. bu balkonların iki yanından iki tane yedi veren gül sarmaşığı yukarılara doğru uzanmıştır ve üst balkonun önünde birleşmişlerdir. bu balkonlardan gün batımı çok güzel seyredilir. Lala'nın dolabında her zaman ve her zaman sake bulunur. üst kata çıkan ahşap bir merdiven ve merdivenin kenarlarında saksılar ve çiçek işlemeleri vardır. duvarlar fıstık yeşilidir. mobilyalar mor ve moderndir. yerde mavi tonlarında bir halı vardır. yatak odasında ise daha çok pembe mor ve mavi vardır yine. ancak yine de çok güzel dizayn edilmiştir. Lalanın evini gören adeta büyülenmiş gibi gözlerini ayıramaz.balkonu her zaman serindir ve Lala genelde balkonunda uyur. evi genelde dağınıktır. her yerde dergiler vardır. Lala bu dergileri sadece birisi evine geldiğinde çok acele toplar. zaten bu sırada insanlar evine baktığı için de pek sorun olmaz. Banyosunda bir jakuzi vardır. ayrıca arka bahçesinde pek kulanmadığı bir havuz vardır. bu havuz her zaman temizdir

1989

En son Sakura Lala tarafından Çarş. Tem. 22, 2009 9:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://thebleacher.turkforumpro.com/
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 9:27 pm

Lala gözüne çarpan güneş ışığının onu uyandırmasyıla kalkıp gerindi. uykulu bir şekilde banyoya girdi ve hemen bir duş alıp çıktı. her sabah sıcak bir duş onu ayıltmaya yeterdi. Lala takvime baktı ve günlerden cumartesi olduğunu gördü.
eh? neden cumartesi bu kadar erken kalktım kii? der ama yatağa geri dönmek hiç işine gelmez. henüz yeni ayılmıştır ve yatağını da özenerek toplamıştır. Lala aşağıya iner ve kendine biraz mısır gevreği ve süt alır. balkona geçip bunları masaya koyar ve mutfağa geri döner. buzdolabından peynir,zeytin,reçel ve bunun gibi şeyler çıkartır ve çatal kaşık bıçak ekmek ve koca bir kase alıp balkona geri döner. sandalyesine oturur ve kahvaltısını yapmaya başlar. sabah uyandığında iştahsız ve tok olmasına rağmen kahvaltının önemini sürekli kendine hatırlatmakta ve zorla da olsa tıkınmaktadır. Lala yemeğini bitirdikten sonra masayı toplar ve mutfağa geri yerleştirir. Saate bakar ve henüz saatin 9 olduğunu görür. sıkılıp laptopunu açar ve internette dolaşmaya başlar. kendi sitelerine bakıp mesajlarını kontrol eder. biraz rp kasıp müzik dinler. mp5'ine müzikleri doldururken bir yandan da şarj olmasını bekliyordur. Yaklaşık bir saat sonra abisinin hediyesi olan mp5'in bataryası tamamiyle dolmuştur. Lala bir yandan gerinirken bir yandan da msn'de konuştuğu kişilere "bye" diyip çıkıyordur. Lala gerine gerine laptopun güncelleştirmelerini bitirip kapanmasını izler. Sonra kendini camdan izleyen sınıf arkadaşlarını umursamadan yukarıya odasına çıkar. kapısını kapatır ve camdan dışarıya el sallayarak perdeyi çeker. Sonra yeni bir odaya çıkan gardırobun kapısını açar ve odaya girer.
bu oda kıyafetler,aksesuarlar ve makyaj malzemeleriyle doludur. Ayakkabıları tüm oda boyunca yere dizilmiştir. Lala bir kıyafet seçip hemen giyer.
-manken üzerinde-
Sakura Lala T85e1f

Lala odadan çıkmadan önce son bir kez boy aynasına bakar. gerçekten süper görünüyordur. Lala gardırptan çıkar ve kapısını kapatıp perdeyi açar. Sınıf arkadaşları hala bekliyordur. Onlara gülümser ve odadan çıkar. çantasını ve mp5'ini alıp evinden çıkar. Lala evinin kapısını kilitler ve yürüyüş yapmak için biraz dolaşmaya karar verir.
2189
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:07 pm

Lala 3 saatlik bir yürüyüşün ardından tüm şehri dolaştığı için çok yorulmuştur ve eve girer girmez kendini kanepeye atıp uyumuştur.
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Junai Ukime 純愛 憂き目
Karakter Yaşı: 20
Karakter Mesleği: Edebiyat Öğretmeni (Şehirdeki Tek Öğretmen)

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:16 pm

OUT: Sims 2 den mi o resim Very Happy
http://masterlin.bplaced.net/
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Nami Tsukushi
Karakter Yaşı: 17
Karakter Mesleği: Lise 3

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:21 pm

aa valla sims2 forumundan çalınmış xD
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:22 pm

OUT: acaba ben de kendi evimi Sims 3 ile tasarlasam mı? hazır Sims 3 ile birlikte sakura ağaçları da geldi Very Happy
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:23 pm

hangi pakedinde
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:24 pm

lan hepiniz özentisiniz haa Very Happy
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:25 pm

OUT: Sims 3 ile standart geliyor. ama Cherry (Kiraz) olarak geçiyor Very Happy
diretk sakura olarak geçmiyor
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:26 pm

hmmm ok
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:43 pm

Lala okuldan sonra eve gelmiştir ve kendini kanepeye atıp biraz uyumaya çalışmıştır. Başı çok kötü ağrıyordur ve hafif hafif ateşi de çıkmaya başlamıştır. Lala olduğu yerde dönüp duruyordur. Lala elini çantasına daldırdı ve karıştırmaya başladı. telefonunu buldu ve kişisel doktorunu aradı. bu doktor eskiden onların aile hekimiydi. şimdi ise lala'nın kişisel doktorluğunu yapıyordu.
a-alo? doktor? ben sanırım biraz hastayım..ıhm..ateşimi en son 38 olarak ölçtüm..
Lala doktorun ardından telefonu kapadı.
30 dakika sonra kapı açıldı.
sensei?
içeri gelen kişi Lala'ya yaklaştı.
sen..sen sensei değilsin.. kimsin?
annen ve abin öldü..
Lala'nın gözleri faltaşı gibi açıldı.
okaasan(anne)!...onii-chan!(abi)...neden?kim?
Lala'nın gözleri dolmuştu ama ağlayamıyordu..
Adam cevap vermeden ifadesizce Lala'ya bakmaya devam etti.
david! david helikopteri hazırla! evime gitmek istiyorum!
faydasız.. o zaten burada değil..
evime gitmek istiyorum! beni evime götür!peki ya otousan(baba)? o iyi mi?
Adam evet anlamında başını salladı.
peki sen kimsin?
Adam elini çantasına attı. bir kaç şeyin tıkırtısı duyuldu. Adam çantayı kapattığında elinde şırınga gibi bir şey vardı.
o nedir?
Adam Lala'yı baştan aşağıya süzdü sonra şeytanca gülümsedi. elindeki şırıngayı masanın üzerine koydu.
bu bekleyebilir. dedi ve yavaşça Lala'ya doğru yaklaşmaya başladı. Lala ona soran gözlerle bakarken adam birden Lala'nın üstüne atladı ve onu soymaya başladı. Lala ise adamın altında tepiniyor ve ondan kurtulmaya çalışıyordu.
LÜTFEN! HERHANGİ BİRİ! YARDIM EDİN!
Adam çok apırdı ve Lala onu üzerinden itemiyordu. Lala'nın gözüne masanın üzerinde duran şırınga çarptı. Lala adamı bir yandan iterken bir yandan da elini şırıngaya uzattı. biraz sonra şırıngayı eline almıştı.
Adam Lala'yı soymaya çalışıyordu hala..
ve Lala gözlerini sımsıkı kapadı.
Lala'nın yüzünde korku ifadesi vardı.
Adam ise donmuş kalmıştı.
Uzaktan bakınca Lala'nın elindeki şırınga adamın ensesine saplanmıştı.
Lala adamı üzerinden itti. adam yavaşça Lala'nın üzerinden yere kaydı. kaskatı kesilmişti ve cildi çatlamaya başladı. biraz sonra adamın cildi pul pul yere dökülmeye başladı ve damarları çatlayıp yeri kan gölüne çevirdi. Adamın şah damarı patlayınca Lala'nın üstüne kanlar bulaştı. Lala ise düzensizce nefes alıp adama bakıyordu.
Lala sonunda tüm gücüyle çığlığı bastı. bu çığlık neredeyse tüm evlerden duyulmuştu..-demek istiyorumki hem mylia hem de çifte kumrular(ukime ve nami) duydu bu çığlığı..-
Rose Mylia

Rose Mylia

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Rose Mylia
Karakter Yaşı: 16
Karakter Mesleği: Öğrenci-Lise

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:54 pm

Mylia hassas kulaklara sahipti ve sesin geldiği evin önünde durdu..Eve girmeye çekiniyordu ama kim olursa olsun yardım etmeliydi..Kapının önüne geldi,kapı açıktı,çekinerek içeri girdi..Her taraf kan içindeydi ve birden yeni tanıştığı sınıf arkadaşı olan Lala'yı gördü...Ona doğru koşmaya başladı ama tam o sırada ayağı kaydı ve yere yapıştı..Kafasını kaldırıp Lala,hey Lala..Neler oldu burada? Mylia ayağa kalkmaya çalışıyordu..
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:06 pm

hala dengesizce soluyordu. yüzü bembeyaz kesilmişti. Lala birden titremeye başladı. zaten yüksek olan ateşi iyice yükselmişti. ateşi 40'ı geçmişti ve hala yükseliyordu.Lala'nın kanlı yüzünden akan yaşlar eline düşüyordu. Lala gittikçe daha sık nefes almaya başladı. ancak bu nefesler bazen derin bazen normal bazen de kısacık oluyordu. Lala'nın kıyafetleri ve saçı dağılmıştı. gerçekten harap bir şekilde duruyordu Lala. iki yumruğunu da sıkıyordu. sonra kırılmış iğnesiyle yarısı boşalmış şırınga lala'nın elinde parçalndı. Lala'nın elinden kanlar boşanıyordu. lala ağlamaya çalışıyor ama başaramıyordu. Sanki ağlasa her şey bitecek gibi geliyordu. başı artık dayanılmaz bir şekilde ağrıyordu. Ancak Lala'nın yaşadığını belirten sadece 3 belirti vardı.
-gözlerinden yaşlar boşanması
-titremesi
-dengesizce nefes alıp vermesi...
Rose Mylia

Rose Mylia

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:09 pm

Mylia dikkatlice ayağı kalktı..Suratını sert bir şekilde yere vurmuştu..Burnu kanıyordu ki zaten bütün vücudu yerden dolayı kan olmuştu..Yavaşça Lala'nın yanına gitti..Başını tuttu ve ellerinin arasına aldı..
Lala kendine gel,bana bak..Hastaneye gitmeliyiz heryerin kanıyor,sonra burayı hallederiz..Kendini toplamalısın..
Mylia etrafa baktı,neler olmuştu burda..Çok kötüydü..
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:12 pm

Namiyle Ukime yolda avmye doğru yürüyorlardı.Naminin elinde kemanının kutusu içindede keman vardı.Kulağında bir kulaklık olmasına rağmen sesi duymuştu.Nami çok iyi ses algılardı.Ukimenin elinden tutarak sesin geldiği yöne doğru koştu.İçeride kapı açık Lala oturuyordu.Koşarak yanına gitti.Kanlar içerisindeydi.Roseda yanındaydı ancak hiçbir şey yapmıyordu.Nami Lalayı yerden kaldırıp koltuğa oturrtu.Ateşi çok yükselmişti.Soğuk bantlardan birini açıp anlına yapıştırdı.Nami sık hasatalann biri olduğu için yanında bu tarz şeyler çok bulunurdu.Bir tane hap verdi.Kısık bir sesle:
-5 dakika sonra hiçbir eyin kalmaaycak.Garanti veriyorum,dedi
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:15 pm

Lalanın yanına giderek
burada ne oldu. anlatmalısın bize...
sana yardım edebiliriz.

duraksar

ama önce bi doktora görün
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:19 pm

Nami gülümseyerek:
-Gerek yok sensei,dedi ve Lalayı tutarak banyoya götürdü.Yüzünü ve üstünü yıkadıktan sonra üstüne yeni kıyafetler giydirdi ve saçını yaptı.Gülümseyerek:
-Merak etme herşey yoluna girecek,dedi ve aşağıya indi.Yerdeki tamamen bir insan kanıydı.İçinden "tanrım" dedi ve eline eldiven geçirip bir süpürge alarak yeri temziledi.Arkadşına ne olursa olsun yardım etmeliydi.Temizleyince tekrar yukarı çıkarak lalanın elinden tuttu ve aşağıya indirdi
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:20 pm

Lala'nın ateşi biraz sonra geçmiş ve nefes alışverişi düzenlenmişti. lala sayıklıyordu.
o adam..bana sadırdı..kendimi korumalıyım.. şırınga..masanın üstünde..ona ulaşabilirsem.. belki kurtulurum..ona ne oluyor böyle? tanrım ilaç..bunun için miydi? o adam beni öldürmek istiyordu..okaasan ve onii-chan'ı da onlar öldürdü. şimdi de beni öldürmek istiyorlar..neden? o adam..sapıktı.. bana saldırdı.. kendimi korumalıyım..şırınga..masanın üstünde..ona ulaşabilirsem..belki kurtulurum..ona ne oluyor böyle?tnarım ilaç...bunun için miydi? o adam beni öldürmek istiyordu..okaasan ve onii-chan'ı da onlar öldürdü. şimdi de beni öldürmek istiyorlar..neden? o adam..sapıktı..bana saldırdı..
Lala sayıklamayı kesti.
o adamı ben öldürdüm...
Rose Mylia

Rose Mylia

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:23 pm

Mylia şaşırmıştır,gözleri doldu..Lala şoka girmişti ve Mylia Lala'ya bir tokat attı..
Lala kendine gel,o adam yok,sen kimseyi öldürmedin.. Mylia Lala'nın yüzüne bakıyordu ve gözlerinden yaşlar inmeye başladı..
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:25 pm

Nami ayağa kalktı vve şiringayı eline aldı.Biraz inceledikten sonra şingaya vurarak sesinebaktı.Kısık bir sesle:
-Çok yoğun birşey.Herhalde sana vursaydı ölürdün.İnsan vücudu bu kadar yoğun birşeyi kaldıramaz.Tanrı aşkına bu adam senden ne istiyor?dedi ve oturdu.Sonra biraz düşünüp ayağa kalktı ve şiringayı ve içindekini yaktı.Gülümseyerek:
-Bu olayı bir daha hatırlamak zorunda değilsin,dedi
Rose Mylia

Rose Mylia

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:28 pm

Mylia,Nami'ye baktı..
Ama kim neden böyle birşey yapsın,durup dururken..Şimdi ne olacak,Lala bunu kolay atlatamaz,desteğe ihtiyacı olacak.Yanında olmalıyız..
Mylia ayakta düşünüyordu..
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:29 pm

Lala sayıklamayı bırakmıştı ama hala titriyordu.
ben şimdi ne yapıcam?annemi ve abimi öldürdüler.. evime gidemiyorum..ya babama bir şey yaparlarsa?
Lala başını iki elinin arasına aldı.
tanrım ben ne yapıcam?!
Lala sonunda ağlamayı başarabilmişti. olduğu yerde sarsıla sarsıla ağlıyordu. ama bu onun rahatlamasını sağlıyordu..
Junai Ukime
Öğretmen
Junai Ukime

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:30 pm

Adli tıpta çalışan bir kuzenim var. o belki yardımcı olabilir.
hadi lala... sana bir şey yapmadı ya...
Nami Tsukushi

Nami Tsukushi

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:32 pm

Nami gülümseyerek:
-Bunları irdelersek daha çok hatırlayacaktır.Az önce ne oldu biliyormusun?Biz Lalaya oturmaya geldik Mylia.,dedi ve gülümsedi.Sonra gülümseyerek:
-Lala seni rahatlatabilecek tek şey alışveriş.Biz AVMye gidiyoruz.İstersen sende gel.Zsten eğlenmek senin için en iyisi,dedi
Ayrıca Lala abinin ve annenin öldürüldüğü ne malum?İstersen telefon et,dedi
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

Sakura Lala Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:41 pm

Lala titreyen elini çantasına götürdü. hemen annesini aradı. telefon uzun süredir çalıyordu. açan kimse olmamıştı. bu sefer abisini aradı.
Telefon iki çalıştan sonra açıldı
onii-chan?!
Lala! nasılsın canım?
b-ben iyiyim..okaasan nerede? o iyi mi? herkes iyi değil mi?
evet Lala. herkes iyi..bir sorun mu var?
hayır..şey..kötü bir kabus gördüm de.. o yüzden yani..
hahaha!henüz ölmedik ama istersen hemen şimdi mafyalara satışabilirim.. dedi alaylı bir tonla
SAÇMALAMA! BUNUN ŞAKASINI BİLE DUYMAK İSTEMİYORUM! hepinizi seviyorum..görüşürüz.. dedi telefonu kapatıp çantasına geri fırlattı.
tanrım şüküler olsun ki iyiler..

Sakura Lala
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Sakura Lala