ThE LiFeRp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Liferp

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sakura Lala

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Hikari_suzuki

Hikari_suzuki

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

Sakura Lala - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:36 pm

Hikarinin gözbebekleri büyümüştü.
-Dondurmaaaaaaaaaa....Yeyyyyyy!...Hey,hiçbirşey unutmamışsın...
dedi gülerek...
Eeee...İşler nasıl...İnanamıyorum...Yani hala buraya geldiğime...Aslında,ailemin işi çıkmasa gelemezdim...Yani,biliyorsun....Ş-şey...V-vaftiz ailemin...
dedi gülümsemeye çalışarak.Son kelimelerini kafasını kaşıyarak söylemişti.Biranda canı sıkılmıştı.
-Aama ben başka bir evde kalıyorum...Onlar şehrin taaa diğer uzundalar.Bende burada okul için geldim ama....ehheheh...pek yerini bildiğim söylenemez...
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri
Karakter Adı: Sakura Lala
Karakter Yaşı: 14
Karakter Mesleği: Öğrenci-Lise 1

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:43 pm

Lala bir yandan dondurmasını yerken konuşmaya çalıştı.
mm..zaten buralarda sadece bir tane okul var..umarım aynı sınıfta oluruzz!!
Lala sonra sınıfını anlatmaya başladı.
sınıfta bir sürü erkek var..hepsi de benim peşimden koşuyor ama çok tatlılar..
Lala gülümseyerek devam etti.
hmm..misty var..kankam..sonra..mylia var..çok tatlı bir kız..onlarla da iyi anlaşacağından hiç şüphem yok..
Lala düşündü ve anlatacak başka bir şey bulamadı. Hikari'nin zihninde bir önyargının oluşmasını istemiyordu. Lala memnuniyetle çikolatalı dondurmasını mideye indirmeye devam etti.
http://thebleacher.turkforumpro.com/
Hikari_suzuki

Hikari_suzuki

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:48 pm

Hikari Lala'ya mnoralinin bozulduğunu belli etmeden gülümsedi...
"Hööööm....O erkeklerin yarısını ben devralabilirim...Aslında...Zaten sanırım öyle olucak..."dedi gülerek...
Daha sonra sondurmasından biraz daha yiyerek tekrar devam etti...
-Umm...Çok soğuk....Beynim dondu....IHI IHI...Herneyse...Biliyorsun...Şehirden ayrılmam şu vaftiz ailem yüzünden olmuştu...Bu arada,hala onları pek sevmiyorum...Ama benim üzerime titriyorlar.Normal bir insan olduğumu anlamalılar....Normal bir genç kız!..."
son sözlerini söylerken kaşığı sallamıştı.Ve biraz dondurma Lala'nın yanağını gelmişti.Hikari hemen dizindeki peçeteyi alıp silmeye başladı...
"Uhm..çok özür dilerim...Şey....Biraz...Biraz gerginleştimde..." dedi ve iç geçirdi.
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:57 pm

Lala gülümsedi ve hikari peçeteyle lala'nın yüzünü silerken ani bir hareketle hikari'nin boynuna atladı.
normal bir genç kız olduğunu da nereden çıkarttın??
Lala hikari'ye biraz daha sarıldı. onu çok özlemişti.
benim gibi manyak bir kızın kankası olmak normal mi sence? dedi ve muzır muzır güldü. Hikari'nin de neşesi yerine gelmişti. Ona olanları anlatarak hiç moralini tekrar bozmak istemiyordu. Lala kanepenin kenarına yaslamış olduğu çantasını eline aldı. ve bir kaç kitabı bir arada tutarak çıkarttı. hepsini kanepenin üzerine bıraktı. Ancak okuldayken çizmiş olduğu resim de duruyordu.
Ancak Lala bunun farkına varamayacak kadar mest olmuş bir şekilde dondurmasını kaşıklıyordu..

desu nott: Resimde kendisi kanepede üstü başı dağılmış şekilde duruyordur. ve yerde kanlar içinde bir adam vardır. adamın derisi pul puldur. ama bu çok gerçekçi çizilmiştir. nereden çıktı lem bu diyenler ilk sayfadaki mesajı okusunlar.. arada koyu mavi konuşmalar da geçen bi yazı..uzunca... buna üşenenler için olayın özeti:
Bir kaç gün önce ( dün veya önceki gün) lala'nın evine kim olduğunu bilmediği bir adam gelmiş ve lala'ya tecavüz etmeye çalışmıştır. Lala ise yanda duran zehir dolu şırıngayı adamın ensesine saplamış ve zehri vermiştir adama..zehiri aldıktan sonra adamn önce kaskatı kesilmiştir. Lala bu sırada adamı yere itmiştir. yerde can çekişen adamın derisi pul pul olmuş sonra derisi dökülmüş ve ardından tüm damarları patlamıştır. ve her yer kan gölüne dönmüştür. Lala hala bunun şokunu yaşamaktadır.
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 10:52 am

Lala duvardaki saate bakınca gözleri fal taşı gibi açıldı. hemen kitaplarını çantasına geri koydu ve kapıdan koşarak çıktı. gitmeden önce hikari'ye kısa bir açıklama yapmıştı. bunun yeteceğini umuyordu.
derse geç kaldım!!
Lala koşarak okula gitti
Hikari_suzuki

Hikari_suzuki

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 10:03 pm

Hikari arkasından bakakaldı.Sonra bağırdı.
-H-hey!!!...Benimde okula gitmem gerek...
sonra offlayıp puflayarak geri oturdu.Sonra Lala'nın mutfağına girdi.2 saat sonra birbirinden harika yemekler yapmıştı...
Sakura Lala
Admin
Sakura Lala

Rpg Karakteri

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 10:05 pm

lala yorgun argın eve geldi. çantasını bir kenara fırlatıp kendini kanepeye bıraktı. o sırada hikari'nin burada olmadığını farkedip telaşlandı.
HİKARİ?HİKARİİ!!
Eliana zorla kanepeden kalktı ve etrafa bakınmaya başladı. o sırada burnuna mis gibi bir koku geldi. kokuyu takip ederek mutfağa ulaştı. yutkundu.
SÜPEEERRR!!!
Hikari_suzuki

Hikari_suzuki

Rpg Karakteri
Karakter Adı:
Karakter Yaşı:
Karakter Mesleği:

MesajKonu: Geri: Sakura Lala   Sakura Lala - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:04 pm

Hikarı lala'nın beğenemsine sevınmıştı.
-Benım canım arkadaşım ıcın... dedı gulumseyerek...

Sakura Lala
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sakura Lala